Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


wypadek kolizja policja s6 holownik gryfmed

W czwartek około godziny 4 rano, doszło do zderzenia się kierującego mazdą z barierami energochłonnymi. Zdarzenie miało miejsce na drodze S6, zaraz za węzłem Ustronie Morskie w kierunku Koszalina. Najpierw pojazd zjechał na lewą stronę i uderzył w barierę, a następnie odbił się obrócił o 180 stopni i wylądował na barierce po prawej stronie. Na kolizję najechała akurat karetka, ratownicy z firmy GryfMed zabezpieczyli uczestnika wypadku przed wychłodzeniem oraz go zbadali. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli sygnalizacją świetlną do czasu przyjazdu holownika, który ten pojazd zabrał. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, przyznał tylko, że jedzie do Gdańska i przysnął.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama