Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

21 maja 2022    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2022    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


holownik straż miejska kołobrzeg hulajnogi

Hulajnogi zaparkowano wczoraj popołudniu na ulicy Morskiej utrudniały ruch, stały zaraz za znakiem zatrzymywania się i postoju. Wczoraj Straż Miejska założyła blokady na jednoślady. W związku z tym, że hulajnogi przez ponad dobę nie zostały przeparkowane wezwany został dziś holownik. Pracownicy pomocy drogowej zapakowali hulajnogi i odwieźli na parking dozorowany przy Obozowej. Teraz właściciel hulajnóg musi ustalić ostatnich użytkowników i to oni poniosą koszty mandatu oraz holowania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama