Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


mikołaj kołobrzeg

To już 20 edycja akcji "Biało-niebieski Mikołaj" w wykonaniu kibiców kołobrzeskiej Kotwicy, która odbyła się tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, oprócz tradycyjnej wizyty w Szpitalu Regionalnym w Kołobrzegu, odwiedził również dwa domy interwencyjnego pogotowia rodzinnego, które znajdują się na terenie naszego miasta. Łącznie, paczkami obdarowano kilkanaście dzieci, które przebywają tam w związku z trudną sytuacją w ich domach. Najmłodsi podopieczni pogotowia nie ukrywali radości z wizyty biało-niebieskiego Mikołaja. W paczkach, obok mnóstwa słodyczy, znalazły się m.in. bilety na najbliższy mecz koszykarskiej Kotwicy.

 - Kibicowanie to nie tylko obecność na stadionie, ale także działalność poza nim. Dlatego m.in. co roku 6 grudnia spełniamy swój obowiązek  - wyjaśniał jeden z kibiców Kotwicy. - Za wsparcie naszej akcji dziękujemy notariusz Magdalenie Woroń-Szumskiej, chłopakom z Pizzerii Majus, całej załodze pracującej w "Bistro Wichłacz", "Biało-Niebieskiej Emigracji" oraz wszystkim kibicom Kotwicy - czytamy w specjalnym komunikacie fanów "Perły Bałtyku".Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama