Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

mikołajki roatary klub kołobrzeg

We wtorek 7 grudnia 2021 roku w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu z okazji Mikołajek Kołobrzeski Klub Rotary zorganizował spotkanie pn. „Paczka od Świętego Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Okruszek w Kołobrzegu”.
Kołobrzeski Klub Rotary prowadzi działalność charytatywną, krzewi i wspiera ideę służby społeczeństwu oraz niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Od lat organizuje imprezy z udziałem dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu.

Z okazji Mikołajek zorganizował spotkanie z udziałem podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Impreza mikołajkowa nie mogła odbyć się bez obecności Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki świąteczne.

Wśród zaproszonych gości był również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który przyniósł ze sobą maskotki odblaskowe dla wszystkich dzieci z "Okruszka".

Imprezę uświetniły występy tancerzy z Klubu Sportowego AMBER z Kołobrzegu oraz chóru Kombatant, prowadzonego przez dyrygenta Jolantę Wojcik-Oszmaniec.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama