Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

jarmark bozonarodzeniowy kołobrzeg

Można powiedzieć, że Jarmark wrócił znów na Skwer Pionierów. Miejsca tam jest naprawdę sporo, atrakcji również nie brakuje. O 16.20 ze sceny władze miasta uroczyście otworzyły Jarmark. Całość uświetniły występy kołobrzeskich zespołów wokalnych i tanecznych. Codziennie do 23 grudnia czeka na kołobrzeżan i turystów, mnóstwo domków, w których można zakupić świąteczne dekoracje, drobiazgi na prezent lub zjeść coś ciepłego. Na najmłodszych czeka karuzela, oraz renifer z saniami przy którym można sobie robić pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło tez świętego Mikołaja, który przy pomocy swoich elfów rozdawał najmłodszym słodkie upominki.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama