Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pijany nietrzexwy kolizja kołobrzeg grzybowo

Słynny zakręt na Grzybowskiej dał o sobie znać obywatelowi Ukrainy, który nie zapanował nad swoim oplem i dachował i zakończył swoją podróż w rowie. Wszystko działo się dziś wieczorem w okolicach oczyszczalni ścieków. Panowanie nad pojazdem utrudniał jego stan upojenia alkoholem. Gdy na miejsce zdarzenia przybyli kołobrzescy policjanci z drogówki, mężczyzna wydmuchał 1,8 promila. Kierowca wyszedł ze zdarzenia bez obrażeń. Dzisiejszą noc spędzi w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie będzie trzeźwiał. W poniedziałek policjanci zajmą się jego przypadkiem gdy już wytrzeźwieje. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Opla zabezpieczyła pomoc drogowa i odholowała na policyjny parking.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama