Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

choinka kołobrzeg jarmark bozonarodzeniowy

Regionalne Centrum Kultury serdecznie zaprasza na otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku odbędzie się na Skwerze Pionierów.
W poniedziałek 6 grudnia o godz.16:20 Prezydent Miasta Pani Anna Mieczkowska oficjalnie przywita Świętego Mikołaja w Kołobrzegu i przekaże symboliczną władzę nad Jarmarkiem.
W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny i wiele atrakcji dla dzieci. Pierwszego dnia  Jarmarku w domku Świętego Mikołaja o godz. 18:00 odbędą się warsztaty plastyczne z tworzenia kartek świątecznych.
Od godz.16:30 zapraszamy na występ kołobrzeskich artystów, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali wspaniały pokaz taneczno-wokalny. Za scenie Jarmarku zaprezentują się : Studio Wokalne Mayol, Zespół Piosenki i Tańca TIRLITONKI, Szkoła Tańca VSDS, Stowarzyszenie Artystyczno Taneczno Sportowe Zaja, Szkoła Tańca Top Toys oraz Klub Tańca Sportowego Amber.

Do zobaczenia!

P.S. Na Skwerze Pionierów szukajcie Elfów, będą miały dla Was darmowe bilety na przejażdżkę świąteczną kolejką z Mikołajem.
www.kolobrzeg.eu/jarmark-bozonarodzeniowy gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama