Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

16 maja 2022    |    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław
16 maja 2022    
    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


pociąg kołobrzeg

12 grudnia 2021 w Polsce, ale także w większości krajów w Europie, wchodzi w życie nowy rozkład jazdy. Dla stacji w Kołobrzegu, nie będzie on znacząco odbiegał od obowiązującego teraz, jednak najważniejszą zmianą jest zaplanowanie aż 6 pociągów z Kołobrzegu do Koszalina w dzień powszedni (obecnie są tylko dwa). Pierwszy raz od dłuższego czasu nie będzie pierwszego, porannego pociągu Regio do Szczecina (odjeżdżającego około godziny 3:40, pociąg został skrócony do relacji Nowogard - Szczecin). Przestaje kursować z Kołobrzegu pociąg IC "Bryza" do i z Olsztyna. (pociąg będzie skomunikowany z pociągiem IC "Malczewski" na stacji w Białogardzie). Piątkowo-sobotni pociąg TLK "Lubomirski" zostaje skrócony do Krakowa.

Wszystkie zmiany są widoczne na załączonych plakatach stacyjnych. Korekta rozkładu jazdy będzie obowiązywać do 10 marca 2022 roku.

Ziemowit Czerski
Fot. Kolej Kołobrzeska

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama