Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Niekiedy poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości wykazują się dużą kreatywnością, by nie dać się złapać. Przykładem jest wczorajsze zatrzymanie poszukiwanej kobiety, która ukryła się przed funkcjonariuszami w kanapie. „Zabawa w chowanego” skończyła się dla niej zatrzymaniem i pozbawieniem wolności na rok.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w codziennej służbie prowadzą czynności w stosunku do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnich dniach natrafili na trop mieszkanki powiatu kołobrzeskiego, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione kradzieże. Kobieta spędzała czas na wolności w mieszkaniu przyjaciółki. Kiedy policjanci zapukali do jej drzwi pomysłowa poszukiwana ukryła się w kanapie. Jednak na nic zdała się ta wyszukana kryjówka, kobietę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa została skazana na rok pozbawienia wolności.

KPP Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama