Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

jarmark bozonarodzeniowy kołobrzeg

Trwają przygotowania do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta .

Jarmark odbędzie się w dniach 06 - 23 grudnia 2021 r., w formule znanej Państwu z poprzednich lat, uwzględniając obostrzenia związane z COVID-19. W związku z pracami remontowymi trwającymi na Placu Ratuszowym, tegoroczny Jarmark zorganizowany zostanie na Skwerze Pionierów.

Zapraszamy do współpracy Wystawców oferujących wysokiej jakości produkty zarówno artystyczne i rękodzielnicze związane ze świętami, jak również lokalne wyroby spożywcze, które wpiszą się w świąteczny charakter wydarzenia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy odpłatnie 24 drewniane domki oraz 6 stanowisk handlowych typu „paśnik”. Koszt wynajmu domku na czas trwania Jarmarku to 2500,00 zł brutto, natomiast koszt wynajmu stanowiska typu „paśnik” to 150 zł brutto za dzień.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie wypełnianego Formularza zgłoszeniowego na adres promocja@rck.kolobrzeg.eu.
Formularz możecie Państwo pobrać ze strony www.kolobrzeg.eu/informacje-dla-wystawcow-jarmark.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama