Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tulipan morderca kobiety mariusz g kołobrzeg las

Dziś o 9 rano ruszył w koszalińskim Sądzie Okręgowym pierwszy proces kołobrzeskiego Tulipana czyli Mariusza G. Na miejscu jest nasz reporter. Obrońca oskarżonego o zamordowanie 3 kobiet złożył wniosek o wyłączenie jawności procesu. Sędzia po krótkiej przerwie zadecydowała, że sprawa będzie miała charakter jawny. Oprócz oskarżonego na sali obecnych jest również 5 pozostałych oskarżonych o współudział osób.

Więcej informacji podamy podczas kolejnej przerwy.

Po odczytaniu aktu oskarżenia, Mariusz G. przyznał się do zabójstwa 3 osób. Nie podziela opinii prokuratury co do motywów. Nie robił tego aby zdobyć majątek swoich ofiar. W tej chwili przesłuchiwani są kolejni uczestnicy procesu. 

Ponad godzinę zajęło odczytanie aktu oskarżenia. Jak mówi nasz reporter akta odczytano w skrócie. Następnie Mariusz G. powiedział, że całą winę bierze na siebie, a nikt z jego współoskarżonych nie wiedział o jego czynach. 

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama