Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

koronawirus szpital kołobrzeg zakazenia

W środę, Ministerstwo Zdrowia opublikowało kolejną rekordową liczbę zakażeń koronawirusem podczas trwania IV fali. Łącznie w Polsce wykryto 8 361 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W naszym województwie jest to wczoraj  348, a w powiecie kołobrzeskim 34 nowe zakażenia. Na dzień wczorajszy w powiecie na kwarantannie przebywa 521 osób. Zapytaliśmy rzeczniczkę szpitala o sytuację w nim na oddziale covidowym. Do tej pory szpital od czerwca dysponował 10 miejscami dla pacjentów zakażonych koronawirusem, w środę liczba łóżek zwiększyła się do 18. Zajętych było 17. Na kołobrzeskim oiomie jest jedno miejsce, również zajęte. Co ciekawe 8 z osób, które obecnie przebywają w szpitalu to osoby zaszczepione. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama