Few Clouds

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

W sobotę 23 października 2021 roku OSP i MDP Sarbia zorganizowały obchody 100-rocznicy powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sarbi. Następnie strażacy ochotnicy oraz mieszkańcy wraz z zaproszonymi gości: starostą kołobrzeskim Tomaszem Tamborskim, wicestarostą Jackiem Kusiem oraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Kołobrzegu Arturem Wasiewskim posadzili 100 drzew w ramach akcji 100 DRZEW NA 100 LAT OSP RP. Na koniec odbyło się wspólne integracyjne ognisko.