Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż graniczna kołobrzeg

Dwóch kierowców wyeliminowali 23 października z ruchu drogowego funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Obydwaj nie posiadali uprawnień do kierowania, a dodatkowo jeden z nich nie zatrzymał się do kontroli drogowej i prowadził samochód, będąc nietrzeźwym.

W powiecie koszalińskim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi, za kierownicą którego siedział 27-latek bez uprawnień do kierowania. Zostały mu one zatrzymane na dwa miesiące za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Za jazdę bez uprawnień 27-latek został ukarany pięciusetzłotowym mandatem. Ponadto dokumentacja ze zdarzenia zostanie przekazana przez Straż Graniczną organowi, który zatrzymał mężczyźnie prawo jazdy.

W powiecie szczecineckim patrol Straży Granicznej zatrzymał pojazd do kontroli po krótkim pościgu. Kierowca audi nie miał uprawnień do kierowania i czuć było od niego alkohol. Wezwany na miejsce patrol Policji stwierdził u 25-latka 1,42 prom. i go zatrzymał.

Samochody z obu zdarzeń zostały odholowane na strzeżone parkingi.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama