Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dzien edukacji nmarodowej miasto kołobrzeg

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli nauczyciele i pracownicy administracji kołobrzeskich szkół i przedszkoli.  Na spotkaniu wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg za zaangażowanie i całoroczną pracę dydaktyczną.

Składając życzenia Prezydent Miasta Anna Mieczkowska powiedziała: „Dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom administracyjnym, pracownikom obsługi - wszystkim tym, którzy tworzą̨ i troszczą̨ się̨ na co dzień o kołobrzeską szkołę̨,  składam najserdeczniejsze podziękowania za Wasz trud, za Waszą pracę i zaangażowanie oraz życzenia zdrowia”.

Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród i odznaczeń:
- Nagrody Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla pani Beaty Bełdzikowskiej – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3.
- Złotego Medalu za Długoletnią Służbę dla pani Ewy Badaczewskiej – nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3

Medali Komisji Edukacji Narodowej dla:
- pani Jolanty Sulżyckiej – nauczycielki szkoły Podstawowej Nr 3
- pani Marioli Polak – nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 6
- pani Pauliny Rosołowskiej - nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 6

Całość uroczystości uświetnił program przygotowany przez Przedszkole Miejskie nr 4 oraz recital Olgi Bończyk.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama