Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.

- Jak co roku nasza Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna włącza się w Ogólnopolski Tydzień Kariery i przygotowuje warsztaty oraz konkursy. Tym razem pod hasłem: Wyprawa na 3K czyli kariera, kompetencje i kreatywność". Wszystkie informacje zostały rozesłane do szkół podstawowych. Zapraszamy przede wszystkim uczniów klas ósmych do zbadania swoich predyspozycji zawodowych, a ich rodziców do wzięcia udziału w zdalnych warsztatach, jak wspierać swoje dziecko w wyborze szkoły. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Wszystkich zainteresowanych, którzy się jeszcze nie zgłosili, a chcieliby wziąć udział, prosimy o kontakt z Panią Justyną Pilarczyk w poradni pod nr tel.  94 35454 47. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama