Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

audi plaża kołobrzeg zakopał policja pomoc drogowa molis sar bsr kołobrzeg piasek szaniec

Ostatni raz auto na plaży widzieliśmy w święta wielkanocne, jedno w Dźwirzynie, drugie to słynny już passat pożyczony przez mechanika z Nakła, którym to wybrał się na przejażdżkę i zakopał się przy szańcu. Tym razem młody kierowca na kołobrzeskich numerach rejestracyjnych postanowił około 3 w nocy wjechać zjazdem technicznym przy Kamiennym Szańcu i udał się na zachód...tam próbował zawrócić, ale audi nie dało już rady. Kierowca zamknął auto i je tam zostawił. Około 7 brano dziś, ktoś powiadomił służby o porzuconym pojeździe na piasku. Na miejsce udała się policja, która wezwała na pomoc specjalistyczną firmę drogową. Ale niezbędny okazał się cięższy sprzęt. Zjawili się więc swoim Starem, ratownicy z Brzegowej Stacji Ratownictwa, którzy wyciągnęli pojazd z plaży na utwardzony teren. Pomógł im w tym sam właściciel audi, który zjawił się z rano z kluczykami przy swoim samochodzie. Pojazd został zabezpieczony na policyjny parking, ponieważ okazało się, że kierowca audi nie posiada uprawnień...

foto Paweł Depta

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama