Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż pożarna policja bsr sar stra z graniczna plaza

Zgłoszenie na numer alarmowy 112 brzmiało dość groźnie. Dwie dmuchane zabawki pływały same w morzu bez osób z nich korzystających. Na plaże w Grzybowie przy zejściu na ulicy Marynarskiej wysłano wszystkie służby ratunkowe. Na wodzie poszukiwania prowadzili ratownicy z BSR-u, łódź Straży Granicznej oraz motorówka z komendy straży pożarnej. Z lądu zastęp strażaków. Na miejsce zadysponowano również zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Dmuchane zabawki ściągnęli ratownicy z BSR, po dłuższej chwili okazało się, że to fałszywy alarm. Dzieci, które korzystały z zabawek zostawiły je niedaleko brzegu, fale i prądy morskie wciągnęły je do wody i zaczęły się oddalać od lądu. To zaalarmowało plażowiczów. Tym razem nikomu nic się nie stało. Ale bądźmy rozważni nad wodą.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama