Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

policja wypadek kolizja niekanin

We wtorkowe popołudnie na drodze 163 na wysokości wjazdu do Niekanina, doszło do kolizji rowerzysty z kierującym pojazdem BMW. Rowerzysta wyjeżdżał z drogi prowadzącej do Niekanina, a kierowca samochodu jechał prawidłowo w kierunku Kołobrzegu. Na wysokości wyjazdu z drogi rowerzysta wjechał z impetem pod koła nadjeżdżającego samochodu, wpadł na maskę i uderzył głową w przednią szybę. Po kilku minutach na miejsce przyjechali policjanci z ruchu drogowego i zespół ratownictwa medycznego. Rannego rowerzystę zaopatrzono i przewieziono do kołobrzeskiego szpitala. Wcześniej jednak udało się policjantom ustalić, że manewr ten mógł wynikać z faktu wydmuchania 2 promili przez kierującego rowerem. Kierowcy BMW nic się nie stało, pojazd z powodu uszkodzeń będzie miał zatrzymany dowód rejestracyjny. Na miejscu nadal pracuje policja zabezpieczając miejsce zdarzenia.

O dalszym losie kierowcy i sprawcy poinformujmy gdy tylko uzyskamy więcej informacji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama