Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

molo kasa wstęp płatny kołobrzeg

Kasa biletowa przygotowana, czytniki i biletomaty również. Bramki do wejścia naprawione i również gotowe do rozpoczęcia swojej pracy. A ta zaczyna się już w środę od godziny 10 wstęp na molo znów będzie płatny. Jak dowiedzieliśmy się dziś w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji które zarządza molem, nie było żadnych problemów technicznych przy uruchomieniu biletomatów oraz bramek. Pracownicy zostali już odpowiednio przeszkoleni i w środę zasiądą w kasie biletowej.

Przypomnijmy:

1. Bilety wstępu na molo będą obowiązywać:
- w roku 2021 w okresie od 16.06 do 30.09., w godz. 10:00 - 22:00
- w kolejnych latach w okresie od 1.05 do 30.09., w godz. 10:00 - 22:00
2. Bilety ulgowe dotyczą dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentów do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji (zakup możliwy tylko i wyłącznie w kasie biletowej)
3. Osoby niepełnosprawne (stopień znaczny) - za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem) lub legitymacji w kasie biletowej

*Bilet za okazaniem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca upoważnia do wielokrotnego wejścia na molo w ciągu dnia z odstępami czasowymi co najmniej 60 minut.
**Uregulowana opłata uzdrowiskowa upoważnia do jednorazowego wejścia na molo w ciągu danego dnia

Ceny biletów prezentują się następująco :

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama