Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sali Regionalnego Centrum Kultury odbyła się mała uroczystość z okazji 20-lecia istnienia Kołobrzeskiego Klubu Kolekcjonera. Klub jest organizacją zrzeszającą osoby zainteresowane historią, ale w sposób materialny. Bycie kolekcjonerem to nie funkcja, to pasja, która przejawia się w zainteresowaniu przedmiotami, towarzyszącymi człowiekowi i będącymi jego wytworem. Jedni zbierają zegarki i precjoza, biżuterię, inni widokówki, monety, numizmaty. Patrząc na alejkę kolekcjonerską na Skwerze Pionierów, można tego zobaczyć o wiele więcej. Kolekcjonowanie to nie tylko kupowanie i sprzedaż, to także wymiana, rozmowy, spotkania z osobami o podobnej pasji. Tego jesteśmy świadkami podczas niemal całorocznych działań klubu, ostatnio ograniczonych przez epidemię. Witold Łukawski, szef klubu, otrzymał wyróżnienie w postaci srebrnej Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego.

 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama