Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pendolino kołobrzeg

Internetowa rezerwacja biletów prowadzona przez spółkę PKP Intercity nie pozwala na dłuższych czasach dokonywać rezerwacji z Kołobrzegu. Nie ma znaczenia, czy podróżny wybierze podróż Pendolino czy pociąg pospieszny. Po wpisaniu Kołobrzegu, jako stacji początkowej, system automatycznie zamienia stację Kołobrzeg... na Koszalin. Klienci rezerwują w ten sposób bilety mogą być nieświadomi, że kupują bilety z pominięciem jednego odcinka. Zapytaliśmy o tę sprawę biuro prasowe spółki, ale do tej pory nie dostaliśmy odpowiedzi. A sprawa jest poważna o tyle, że tak kupionego biletu nie można wymienić, gdyż stacja początkowa się różni. Dokupowanie biletu podraża podróż pasażera. Zwrot biletu zakupionego w internecie powoduje, że podróżny straci 15 procent jego wartości.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama