Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż graniczna kołobrzeg

 

26-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego zatrzymali w Kołobrzegu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej. Wymiar sprawiedliwości poszukiwał go trzema listami gończymi. Mężczyzna ma do odsiadki orzeczone kary pozbawienia wolności – łącznie dwa lata i siedem miesięcy.

Zaczęło się od rutynowej kontroli drogowej na jednej z ulic miasta. 26-latek kierował bmw. Twierdził, że nie ma dokumentów i przedstawił się funkcjonariuszom Straży Granicznej jako inna osoba. Strażnicy graniczni nie mieli wątpliwości, że to nie jest mężczyzna, za którego się podawał. W samochodzie znaleźli jego dowód osobisty, ustalając prawdziwą tożsamość. Wtedy w dostępnych bazach danych okazało się, że 26-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu za kradzieże z włamaniami i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz został ukarany mandatem za kierowanie samochodem bez uprawnień i przekazany do Aresztu Śledczego w Koszalinie.

info/foto SG

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama