Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

xstraz pozarna policja kołobrzeg

Przed południem mieszkańcy bloku przy ulicy Giełdowej usłyszeli wołanie o pomoc spod drzwi jednego z mieszkań. Jak się okazało 81 - letnia kobieta przewróciła się rano pod drzwiami i nie miała siły sama wstać. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. Strażacy przy pomocy podnośnika dostali się do mieszkania w asyście policji przez uchylone okno i otworzyli drzwi od wewnątrz, ratownicy medyczni zajęli się od razu leżącą kobietą. Dzięki czujności sąsiadów nic poważnego kobiecie się nie stało, została zabrana do kołobrzeskiego szpitala na badania. Ulica Giełdowa na odcinku od Jana Pawła II do Dubois na czas akcji była zablokowana.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama