Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci z drogówki w miejscowości Bardy zatrzymali kierującego Opla Astrę. Od kierowcy, 45-letniego mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że kierujący ma 0,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania samochodem.

Tego samego dnia na terenie miasta Kołobrzeg, podczas statycznej kontroli prędkości zatrzymali kierującego pojazdem marki Volkswagen, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 46 km/h. Policjanci podczas kontroli ustalili, że 27-letni mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu i obowiązujący do 2023 roku.

O losie obu mężczyzn będzie decydował sąd. Kodeks karny przewiduje za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości karę do 2 lat pozbawienia wolności. Kierujący który nie stosuje się do orzeczonych środków karnych, takich jak zakazy prowadzenia pojazdów musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama