Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

paramedic policja zaginiona kołobrzeg poszukiwania grupa poszukiwawoczo ratownicza

To miała być spokojna, słoneczna niedziela. Było inaczej, służby tego dnia odnotowały sporo interwencji. O niektórych napisaliśmy już na portalu. Od rana na jednym z portali społecznościowych rozpoczęła się akcja poszukiwania zaginionej kobiety, która wyszła z domu i do niego nie wróciła. Poszukiwał jej mąż, poinformował policję o zaginięciu a ta przekazała mu namiary na kołobrzeską Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą Paramedic. Około godziny 16:00 rozpoczęto poszukiwania, do akcji dołączyła też GPR z WOPR Białogard. 15 osób, 4 pojazdy oraz patrole policji przeczesywały miasto korzystając ze specjalnej aplikacji, która już kilkukrotnie sprawdziła się przy poszukiwaniach osób zaginionych. Akcja została pomyślnie zakończona, kobieta została znaleziona przed północą przez patrol policji na ulicy Jana Pawła II. Przewieziono ją na badania do szpitala. W tym miejscu należą się gorące podziękowania dla uczestników poszukiwań. Wiemy, że wiele osób na własną rękę poszukiwało zaginionej.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama