Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

schronisko kołobrzeg

Burzliwa dyskusja przetoczyła się przez sesję Rady Miasta Kołobrzeg podczas dzisiejszej sesji. Uchwała przedłożona przez prezydent Annę Mieczkowską dotyczyła zmiany dokumentów planistycznych, umożliwiających budowę nad Parsętą schroniska. Miasto otrzymało na ten cel 3,6 mln zł. Okazało się, jednak, że planowana kilka miesięcy temu lokalizacja przy ul. 6. Dywizji Piechoty nie może być brana pod uwagę. Miasto znalazło nowe miejsce, ale to wzbudziło protestu mieszkańców Budzistowa i działkowców. Radni dziś spierali się na argumenty, nie zabrakło również emocji dotyczących tego, jak rozwiązać problem bezdomnych zwierząt. Ostatecznie, radni przegłosowali zmiany, co przybliża miasto do realizacji tej inwestycji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama