Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

złodziej policja kołobrzeg

Kołobrzescy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy i drogerie. Właścicielka jednego ze sklepów zauważyła jak znany jej młody mężczyzna wkłada za odzież wierzchnią artykuły m.in. grę planszową i długopisy. Obserwowała złodzieja i czekała na przyjazd funkcjonariuszy. Mężczyzna zorientował się, że jest obserwowany i pomału zaczął odkładać na miejsce towar, który wcześniej ukrył za ubraniem. Po dotarciu na miejsce patrolu Policji okazało się, że gdyby nie spostrzegawczość i czujność właścicielki młody człowiek wyniósłby ze sklepu towar o wartości około 1100 zł.

26 latka zatrzymano i przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, gdzie dzięki pracy policjantów z pionu dochodzeniowo-śledczego został wytypowany i rozpoznany jako sprawca kradzieży nie tylko w sklepie ale też w jednej z kołobrzeskich drogerii. Ustalono, że mężczyzna w okresie od lutego do marca dokonał trzech kradzieży w sklepie na kwotę około 1000 złotych oraz w lutym dokonał dwóch kradzieży w drogerii na kwotę około 500 złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama