Broken Clouds

26 września 2022
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

złodziej policja kołobrzeg

Kołobrzescy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy i drogerie. Właścicielka jednego ze sklepów zauważyła jak znany jej młody mężczyzna wkłada za odzież wierzchnią artykuły m.in. grę planszową i długopisy. Obserwowała złodzieja i czekała na przyjazd funkcjonariuszy. Mężczyzna zorientował się, że jest obserwowany i pomału zaczął odkładać na miejsce towar, który wcześniej ukrył za ubraniem. Po dotarciu na miejsce patrolu Policji okazało się, że gdyby nie spostrzegawczość i czujność właścicielki młody człowiek wyniósłby ze sklepu towar o wartości około 1100 zł.

26 latka zatrzymano i przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, gdzie dzięki pracy policjantów z pionu dochodzeniowo-śledczego został wytypowany i rozpoznany jako sprawca kradzieży nie tylko w sklepie ale też w jednej z kołobrzeskich drogerii. Ustalono, że mężczyzna w okresie od lutego do marca dokonał trzech kradzieży w sklepie na kwotę około 1000 złotych oraz w lutym dokonał dwóch kradzieży w drogerii na kwotę około 500 złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.