Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż pożarna kołobrzeg

Wieczorem służby ratunkowe zjechały pod blok przy ulicy Unii Lubelskiej. Lokatorzy od dawna nie widzieli swojego sąsiada. A światło w kuchni paliło się cały czas. Na reakcję służb nie trzeba było długo czekać i już po kilku minutach pod budynkiem znaleźli się strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni. Jako, że na pukanie do drzwi nikt nie reagował, strażacy zadecydowali o przyjeździe drabiny i rozejrzeniu się z niej po mieszkaniu od zewnątrz. Po rozstawieniu sprzętu strażacy przez okno doświetlając sobie latarkami nie zauważyli nikogo na kanapie i podłodze, niestety drugi pokój był całkowicie przesłonięty firankami. Z racji palącego się światła w kuchni zadecydowano o wypchnięciu okna i wejściu do środka. Po penetracji mieszkania nie stwierdzono tam nikogo. To nie pierwsze takie wezwanie od początku roku. Dobrze, że są jeszcze czujni sąsiedzi. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama