Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 40-latka, posiadał on susz roślinny w postaci marihuany ok 60 gram, ponadto w pomieszczeniu piwnicznym należącym do niego ujawniono dwa namioty z 10 sztukami krzewów konopi. Rozpoznanie kołobrzeskich kryminalnych doprowadziło do 40 letniego mieszkańca Kołobrzegu i pomieszczeń zajmowanych przez niego. W trakcie podjętych czynności kryminalni podczas przeszukania pomieszczeń które zajmował mężczyzna, znaleźli ukrytą znaczną ilość narkotyków.

Mężczyzna w pomieszczeniu piwnicznym samodzielnie przygotował specjalne namioty termoizolacyjne i tym samym stworzył roślinom optymalne warunki, w których mogły rosnąć. Zorganizował specjalne oświetlenie, a także urządzenia, tj. wentylatory, zraszacze i odczynniki służące do hodowli i uprawy konopi. Pilnował, aby w pomieszczeniu była odpowiednia temperatura i nawilżenie. Kryminalni zabezpieczyli wszystkie nielegalne przedmioty oraz narkotyki. Tego samego dnia 40-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dot. uprawy konopi oraz posiadania narkotyków. Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu Sąd Rejonowy w Koszalinie przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Jak czytamy w komunikacie policji w weekend policjanci również zatrzymali kolejnych posiadaczy substancji niedozwolonych i tak w piątek zatrzymano 20 latka który posiadał przy sobie i w miejscu zamieszkania susz roślinny w postaci marihuany o łącznej wadze 45,77 g oraz 21 latka który w miejscu zamieszkania posiadał inne substancje psychoaktywne o łącznej wadze 30,71 g. W sobotę funkcjonariusze z Wydziału Prewencji zatrzymali cztery osoby, które posiadały środki odurzające w postaci amfetaminy 0,58 g, oraz susz roślinny w postaci marihuany w ilościach 0,2 g, 3,99g, 0,15g.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama