Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

laboratorium koronawirus kołobrzeg

Regionalny Szpital w Kołobrzegu uściślił sytuację na Oddziale Otolaryngologicznym. Oto komunikat kierownictwa placówki:
"Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że personel medyczny Oddziału Otolaryngologicznego został objęty kwarantanną oraz izolacją domową od 16 do 25 października 2020 r.  W związku z tym wszystkie planowe przyjęcia pacjentów do Oddziału Otolaryngologicznego oraz do Pracowni VNG i Pracowni Endoskopii Laryngologicznej zostają wstrzymane do dnia 25 października 2020 r. Wyniki testów na obecność COVID-19 wykonanych dnia 15 października 2020 r.: stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 w przypadku 6 osób personelu medycznego".

Jak informuje Sanepid, koronawirusa odnotowano u 17 mieszkańców powiatu kołobrzeskiego: 1 dziecka, 1 młodej kobiety, 5 kobiet w średnim wieku, 4 starszych kobiet, 1 młodego mężczyzny, 3 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn.