Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

waryńskiego kołobrzeg

Prezydent Anna Mieczkowska przekazała dziś, w Światowym Dniu Zdrowia Psychicznego, niewykorzystywany budynek przy ul. Waryńskiego na rzecz stowarzyszenia "Feniks". - Jest to prezent, ale także zobowiązanie - mówiła dr Ewa Giza, prezes Feniksa. W budynku powstanie kompleks związany ze środowiskową opieką psychiatryczną i psychologiczną, w którym mieszkańcy będą mogli otrzymać pomoc. Powstanie tam docelowo Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego "Feniks".

Organizacja, którą kieruje Ewa Giza, od 20 lat działa na rzecz osób chorych psychicznie, osób z zaburzeniami, walczy też z wykluczeniem społecznym i wspiera osoby dotknięte przemocą domową. W nowym budynku znajdzie się Powiatowy Ośrodek Wsparcia, pewnego rodzaju poradnia zdrowia psychicznego, a także ośrodek zdrowia dzieci i młodzieży. Budynek trzeba wyremontować. Jednym z większych problemów będzie jego przystosowanie do przepisów pożarowych. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama