Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek dźwirzyno

Na razie nie wiemy jak doszło dokładnie do tego wypadku. W Rogowie za Dźwirzynem, ok. 100 metrów za mostem na terenie powiatu gryfickiego zderzyły się 2 autobusy z pasażerami. Na to najechał jeszcze mercedes. Obecnie, 16 osób jest uznanych za ranne. Na miejscu pracują służby ratunkowe z obu powiatów. Lądował też śmigłowiec LPR z podkoszalińskiego Zegrza i drugi, prawdopodobnie ze Szczecina. Jeden z autobusów jest niemal doszczętnie zniszczony.

Aktualizacja:
Wciąż nie wiadomo jak doszło do wypadku. Jeden z autobusów jest doszczętnie zniszczony. Rannych ostatecznie zostało 14 osób. Jedna z kobiet jest w stanie krytycznym. Na miejscu pracowali ratownicy medyczni, strażacy i policjanci z powiatu kołobrzeskiego i gryfickiego, łącznie 15 zastępów Straży Pożarnej.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama