menu
Ogłoszenia ***  Zatrudnie rejestratora, rejestratorke medyczna  (Dam Pracę)  ***  Garaż do wynajęcia   (Nieruchomości)  ***  Opieka osób starszych w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Lotnisko po raz kolejny stanęło w ogniu

Nie mają spokojnych świąt strażacy. Znowu musieli gasić płonące trawy i nieużytki. W lany poniedziałek zostały one podpalone na podkołobrzeskim lotnisku.


Dziś przed godziną 15 Straż Pożarna otrzymała informację o pożarze traw na terenie lotniska w Bagiczu-Podczelu. Na miejsce przybyły dwa zastępy: z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego. Gęsty dym widziany był z kilku kilometrów, a ogień strawił około 0,4 ha suchych traw. Akcja strażaków trwała około godziny.

MG

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.