menu
Ogłoszenia ***  Zatrudnie rejestratora, rejestratorke medyczna  (Dam Pracę)  ***  Garaż do wynajęcia   (Nieruchomości)  ***  Opieka osób starszych w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Sikawka, wiadro, a nawet Kanał Drzewny

Drugi dzień Świąt Wielkanocnych to tradycyjny Śmigus Dyngus. W Kołobrzegu tradycji stało się zadość. Woda lała się strumieniami, a laniu sprzyjała pogoda.


Do lania wykorzystywano wszystko, co się do tego nadawało. Hitem są butelki typu "pet", a także pneumatyczne zabawki. Z mody powoli wychodzą wiadra. A w Kołobrzegu coraz bardziej staje się modne wrzucenie kogoś do Kanału Drzewnego - jest płytki, więc nic nikomu nie grozi - no poza tym, że się skąpie. W ten lany poniedziałek można było odnieść jednak wrażenie, że zabrakło jakoś kobiet. Jeśli już, dziewczyny lały dziewczyny, a chłopaki chłopaków. Tradycja nie musi się więc martwić...

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.