24 kwietnia 2024    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
24 kwietnia 2024
    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

stadion kołobrzeg

Od 18 maja przyspieszamy sportowe tempo, zostają zwiększone limity osób korzystających z obiektów zewnętrznych, oraz wchodzimy na hale i sale sportowe.

Z czego i jak będziemy mogli korzystać na naszych obiektach:
Stadion Piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka:
Płyta Główna: 22 osoby + 4 trenerów
Płyta Treningowa: 22 osoby + 4 trenerów
Euroboisko: 22 osoby + 4 trenerów
Tory Łucznicze: 14 osób + 2 trenerów

UWAGA:
Dopuszcza się podział pełnowymiarowego boiska piłkarskiego na dwie części, z zachowaniem strefy buforowej o szerokości 5 m, przy czym na każdej połowie może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 16 osób i 3 trenerów.

Od 18 maja umożliwiamy także organizację zajęć w obiektach zamkniętych. W salach i halach sportowych równocześnie będzie mogło ćwiczyć:
12 osób + trener ( w obiektach do 300 m2 )
16 osób + 2 trenerów ( w obiektach do 800 m2 )
24 osoby + 2 trenerów ( w obiektach do 1000 m2 )
32 osoby + 3 trenerów ( w obiektach powyżej 1000 m2 )

Limity osób na zamkniętych obiektach MOSiR :
Hala Milenium : 32 osoby + 3 trenerów
Hala Łuczniczka : 12 osób + 1 trener
Sala Taneczna : 12 osób + 1 trener
Sala Sportów Walki: 12 osób + 1 trener
Sala do Aerobiku: 12 osób + 1 trener
Sala Konferencyjna ( zajęcia sportowe ): 12 osób + 1 trener
Sala ul. Wąska : 16 osób + 2 trenerów

WAŻNE:
W obiektach zamkniętych nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC).

Ogólne zasady korzystania z infrastruktury Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, obowiązujące od 18 maja 2020 r. do odwołania:
Zachowanie dystansu społecznego.
Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na obiekt.
Przebywając na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy.
Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza wyznaczonymi toaletami).
Obowiązkowa dezynfekcja rąk osób wchodzących i opuszczających obiekt (w widocznych miejscach zostały zorganizowane miejsca do dezynfekcji).
Korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja przez pracownika MOSiR po każdym użyciu i każdej grupie.
Osoby korzystające zobowiązane są do bezwzględnego opuszczenia obiektu bezpośrednio po zakończeniu jednostki treningowej.
MOSiR udostępnia toalety na Stadionie Piłkarskim na Trybunie A, oraz na Hali Łuczniczej.
Jednocześnie informujemy, że od dnia 18 maja, parkingi przed obiektem MOSiR będą płatne.

Osoby zainteresowane korzystaniem z obiektów sportowych MOSiR prosimy o kontakt z recepcją:   tel. 94 35 514 00.

W pierwszej kolejności kontynuujemy realizację umów z kołobrzeskimi klubami sportowymi oraz stowarzyszeniami.