22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Po południu ogień w trzcinowisku na Radzikowie gasili wezwani strażacy, bo zagrażał budynkom. Było to podpalenie. Komu przeszkadza trzcinowisko?

Ogień od zabudowań dzieliło nieco ponad 4 metry. Szybka akcja Straży Pożarnej uchroniła od rozprzestrzenienia się pożaru. Wszystko wskazuje jednak na to, że komuś zależy na wypaleniu łąki od strony ul. Diamentowej. Pożar został wywoływany celowo, choć oczywiście winnych nie uda się ustalić. Mieszkańcy apelują do rozsądku innych ludzi, ale jak widać, ani apele medialne, ani prośby sąsiadów - nie odnoszą skutku. Czy wyrok na ulicę Diamentową już zapadł?

Fot. Czytelnik