Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

hoc hok gromek kołobrzeg

Na stronach sejmu i senatu pojawiły się oświadczenia majątkowe kołobrzeskich parlamentarzystów. Postanowiliśmy sprawdzić, jakimi majątkami dysponują na początek kadencji. Niektóre informacje są interesujące.

Marek Hok
W walucie polskiej zgromadził 65 tys. zł. Nie ma mieszkania, ani domu, ale ma inną nieruchomość o pow. 1260 m kw. o wartości 200 tys. zł, której jest współwłaścicielem. Osobiście prowadzi prywatną praktykę lekarską, która przyniosła mu stratę 10068,01 zł. Uposażenie poselskie zaksięgowane na koncie to ponad 140 tys. zł i dieta poselska niemal 30 tys. zł. Poseł ma BMW z 2016 roku, którego jest współwłaścicielem, a także kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich na budowę domu jednorodzinnego, kredyt we frankach na zakup działki budowlanej i kredyt na zakup samochodu marki Toyota.

Czesław Hoc
Zgromadzone środki w walucie polskiej to niemal 157 tys. zł, 404 tys. euro i niemal 16 tys. dolarów USA. Ma mieszkanie o pow. 85 kw. wartości ok. 345 tys. zł i drugie mieszkanie o pow. 62,34 m kw. wartości ok. 360 tys. zł. W 2019 roku miał uposażenie europosła w wysokości ponad 80 tys. euro plus diety innymi świadczenia z tytułu wykonywania mandatu w europarlamencie, w kołobrzeskim szpitalu zarobił 9795 zł, a także osiągnął odsetki w wysokości 13,45 euro na koncie bankowym. Ma samochód BMW z 2014 roku.

Janusz Gromek
Zgromadził 98 tys. zł i 511 dolarów amerykańskich. Inwestuje w papiery wartościowe: PKO SA za 9481 zł, PKO BP TFI za kwotę ponad 455 tys. zł, IKE PZU Życie za kwotę ponad 71 tys. zł. Ma dom o pow. 170 m kw. wartości 595 tys. zł (współwłasność). Jako członek Zarządu Województwa zarobił ponad 133 tys. zł. Ma Toyotę Avensis z 2016 r. i Toyotę Auris z 2016 r. (współwłasność).