menu

Autobus miał pierwszeństwo

Do niegroźnej kolizji doszło w piątek na skrzyżowaniu ulicy Kniewskiego z ulicą Solną. Kierowca nowiutkiego BMW wjechał w autobus Komunikacji Miejskiej.


Kierowca BMW skręcał w lewo z ulicy Solnej w Kniewskiego. Z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się, żeby ustąpić pierwszeństwa przejazdu autobusowi Komunikacji Miejskiej. Doszło do zderzenia, w wyniku którego został uszkodzony przód auta. Autobusowi, poza stłuczonym kierunkowskazem i tablicą rejestracyjną BMW wgniecioną w zderzak - nic się nie stało. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.