Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziki kołobrzeg

Skontaktowała się z nami Małgorzata Horyń-Olszewska. W poniedziałkowy poranek szła przez Cmentarz Wojenny do pracy w Zieleni Miejskiej przy ul. 6 Dywizji Piechoty. W pewnym momencie zauważyła, że w jej kierunku biegnie locha. Kobieta zaczęła uciekać. Jak mówi, była przerażona. Udało jej się wdrapać na ołtarz polowy przy krzyżu, w wyniku czego poraniła sobie nogi. Locha ni odpuszczała i biegała wokół ołtarza. Jak mówi kołobrzeżanka, nic jej nie zrobiła, nie zaczepiała, po prostu szła. Locha była z małymi dzikami. Dzik oddalił się dopiero gdy na drodze pojawili się pracownicy cmentarza. Locha podbiegła do małych dzików i sobie poszła. Pani Małgorzata opowiedziała nam swoją przygodę po to, żeby wreszcie jakoś rozwiązać skutecznie problem dzików, nie dokarmiać tych zwierząt na terenie miasta, a może także prowadzić edukację w tym zakresie w szkołach.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama