menu

Na plażę wejdzie wojsko i saperzy

To już pewne. Wojskowi rozbiją się obozem na naszej plaży. Zadanie jest proste: rozminować teren przed rozpoczęciem sezonu. Czy się uda?


Wojsko ma przyjechać w najbliższych dniach na wstępny rekonesans. Jest zgoda ministra obrony, znalazły się również wstępnie pieniądze. W Kołobrzegu zostaną zorganizowane ogromne ćwiczenia, a żołnierze będą mieli okazję sprawdzić sprzęt i swoje umiejętności. Dla prezydenta Janusza Gromka ta informacja to niemal cud. Jak wyjaśniał nam rzecznik Michał Kujaczyński, wszystko wskazuje na to, że żołnierze poradzą sobie z ogromną ilością niewybuchów w miarę szybko. To oznacza, że w wakacje turyści będą mieli się gdzie opalać.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.