menu

Kara za zbiórkę "dla Leszka"

Młodzi Demokraci sami wyznaczyli sobie karę za nielegalną zbiórkę pieniędzy przed sesją Rady Miasta, z przeznaczeniem dla Lecha Kozery.


Sprawę w Prokuraturze Rejonowej zgłosił były już radny Prawa i Sprawiedliwości. (przeczytaj). Młodzi Demokraci zbierali pieniądze na wodę dla Lecha Kozery po tym, gdy okazało się, że są podejrzenia co do prawidłowości zamontowania w jego domu wodomierza. - To miał być happening - tłumaczy Adam Czapiewski, człoenk MD. - I wszystko byłoby dobrze, gdyby do tej puszki naprawdę nie zaczęto wrzucać pieniędzy, a temat wielu się spodobał i wrzucali. To był nasz błąd - dodaje Czapiewski.

Organizatorzy zbiórki sami zaproponowali dla siebie karę: 100 zł. Przystał na to kołobrzeski sąd. Zapytany o komentarz Henryk Carewicz nie widzi potrzeby komentowania. Jego zdaniem, wszyscy powinni przestrzegać prawa.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.