menu

Strażacy walczyli ze smrodem

Uciążliwy smród unosił się od rana nad ulicą Ratuszową. Jedni myśleli, że to piroliza w Radzikowie, a tak naprawdę ktoś coś rozpylił przy dawnej "Elwie".


Jak mówili dziś właściciele lokali przy ulicy Ratuszowej, ktoś rozpylił lub rozlał kwas masłowy. - To zdarzyło się już w grudniu ubiegłego roku - mówi jeden z właścicieli. Niektórzy podejrzewają nieuczciwą konkurencję, bo inaczej trudno jest wytłumaczyć takie działanie. Od rana na smród skarżyli się klienci Urzędu Miasta. - Ten smród unosi się nawet w urzędzie - skarżyła się jedna ze starszych kobiet. W urzędzie jak w urzędzie, ale w okolicznych lokalach oddychało się z trudem.

Wreszcie o pomoc poprosił radny Artur Mikołajek. Przyjechała ekipa Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, ale z kanalizacją wszystko było w porządku. Tyle, że smród dalej się unosił. Wezwani strażacy zmyli chodnik przy biurowcu "Elwy", a także przewietrzyli wentylatorami pomieszczenia. Sprawą zajęła się policja.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.