menu
Ogłoszenia ***  szukam pracy  (Szukam Pracy)  ***  Mała Gastronomia zatrudni samodzielnego KUCHARZA !!!  (Dam Pracę)  *** 

Święto szkoły w Ekonomie

Ekonom tradycyjnie obchodzi swoje święto w okolicy bohaterskiej śmierci ppor. Emilii Gierczak. Były życzenia, prezenty i dyplomy, także dla zwycięzców konkursów.


Uroczystości rozpoczęły się od pokazu cukierniczego "Z delikatną nutą słodkości". Na dorocznej akademii wręczono nagrody oraz wyróżnienia dla uczniów i nauczycieli. Święto szkoły, związane ze śmiercią jej patronki, Emilii Gierczak, wpisuje się w obchody kolejnej rocznicy walk o Kołobrzeg.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.