menu
Ogłoszenia ***  szukam pracy  (Szukam Pracy)  ***  Mała Gastronomia zatrudni samodzielnego KUCHARZA !!!  (Dam Pracę)  *** 

Paliwo już ponad 5 złotych za litr

Ceny paliw z każdym dniem idą minimalnie do góry. Średnia cena benzyny bezołowiowej w Kołobrzegu to 5,02 zł. Ropa nie jest tańsza.


Postanowiliśmy dziś sprawdzić, jak kształtują się ceny na kołobrzeskich stacjach benzynowych. Odwiedziliśmy 10 stacji w granicach administracyjnych miasta. Aż strach tankować, bo w tych korkach paliwa zużywa się coraz więcej, a ono z niewiadomych wprost przyczyn ciągle drożeje. Średnia cena 1 litra benzyny bezołowiowej w naszym mieście kosztuje 5,02 zł. Średnia ceny 1 litra ropy to już 4,97 zł.

Najtaniej dziś było na stacji PEK i stacji Styga: po 4,93 zł za 1 litr ropy i 4,97 zł za 1 litr benzyny. Najdroższa była stacja BP: po 5,09 zł za litr obu rodzajów paliwa. Średnia cena gazu to 2,54 zł. Niestety, z przykrością trzeba stwierdzić, że stacja paliw należąca do Komunikacji Miejskiej ostatnim czasem nie jest najtańsza w mieście. Może zareaguje w tej sprawie zastępca prezydenta Andrzej Olichwiruk? W końcu tam miało być najtaniej i dlatego ta stacja miała przyciągać klientów. Czyżby podwyżki cen biletów szły w parze z paliwem?

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.