menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Wiosna powoli się zbliża...

Choć na termometrach dalej mamy temperatury ujemne, to przyroda wie swoje. Pojawiły się pierwsze bazie kotki, a to znak, że zbliża się do nas wiosna.


Wiosna? Niedawno znowu spadł śnieg, a na dworze ziąb jak na luty przystało. Mało tego, meteorolodzy zapowiadają dalsze opady śniegu i jeszcze większe spadki temperatury. To nic, za kilka dni będzie już marzec, a wraz z pierwszymi baziami sprawa jest jasna: wiosna do nas zbliża się konsekwentnie. Bazie rozwijają się również dlatego, że pomimo ujemnej temperatury od kilku dni świeci słońce. To zachęca przyrodę do rozwoju i wyczekiwania... na ciepło.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.