menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

50 osób walczyło o jedno miejsce

51 osób walczyło dziś w konkursie na wolne miejsce pracy w Starostwie Powiatowym. Nie znają zarobków, często też są bez kwalifikacji, chcą pracować.


Młodszy referent w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - to stanowisko wzbudziło niebywałe zainteresowanie. Wymagania podstawowe: wykształcenie co najmniej średnie, zdolność do czynności prawnych, niekaralność. Co takiego trzeba będzie robić? Obsługiwać m.in. internetowe zgłoszenia prac geodezyjnych. Co takiego jest atrakcyjnego w tej pracy? Zapytaliśmy o to kandydatów na stanowisko młodszego referenta. Odpowiedź najczęstsza, to sama praca. Stabilna, 8 godzin, 5 dni w tygodniu, socjal.

Okazuje się bowiem, że jest coraz większy problem ze znalezieniem pracy w Kołobrzegu, zwłaszcza pracy biurowej, często także dla osób z wyższym wykształceniem. Niestety, wiele osób nie ma szans na zatrudnienie, nie tyle ze względu na wykształcenie, czy doświadczenie zawodowe, ale brak umiejętności obsługi wymaganych aplikacji, pomimo, że takie wymaganie jest zamieszczone w ogłoszeniu. - Wiele osób przyszło na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie spełniało warunków dodatkowych, a więc nie orientowało się czy nie miało doświadczenia w zakresie systemów do prowadzenia zasobu geodezyjno-kartograficznego - mówi Jerzy Leszczyński, sekretarz Starostwa Powiatowego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.