menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Wszyscy mieli zielone światło?

W niedzielne przedpołudnie doszło do kolizji na ul. Koszalińskiej. Zderzył się autobus Komunikacji Miejskiej z renault. Podobno każdy jechał na zielonym.Kierowca renault, jadący z żoną, twierdzi, że wjeżdżał na skrzyżowanie na zielonym świetle. Zobaczył jadący autobus, ale nie miał szansy zahamować, bo było ślisko. Doszło do zderzenia, w wyniku którego uszkodzony został samochód. Autobus ma jedynie niewielkie zadrapania. Na szczęście nic nie stało się pasażerom. Przybyłym na miejsce policjantom kierowca auta przekazał, że ma telefon do świadka, który na tym skrzyżowaniu widział, jak nieprzepisowo na czerwonym świetle przejechał kierowca autobusu. Tyle, że kierowca Komunikacji Miejskiej temu zaprzecza. Twierdzi, że dojeżdżał do sygnalizatora z minimalną prędkością i gdy ruszał, na skrzyżowaniu pojawił się samochód. Lekko w niego uderzył i z auta odpadł zderzak. Kto miał zielone, a kto jechał na "późnym pomarańczowym"? To będą musieli ustalić policjanci.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.