menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Dyrektor szpitala uniewinniony (audio)

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu oczyścił Janusza Olszewskiego z zarzutu mobbingu. Wątpliwości rozstrzygnął na korzyść dyrektora.


Sąd nie miał wątpliwości, że Janusz Olszewski jest niewinny. Zdaniem sądu, ze strony dyrektora Szpitala Regionalnego nie zachodziło uporczywe nękanie i poniżanie pokrzywdzonej Beaty Zbylickiej. Sędzia Sławomir Solnica wskazał na pewne elementy, które mogły być przekroczeniem pewnych granic przez dyrektora, ale miały one charakter z zakresu prawa pracy i nie były nękaniem czy poniżaniem pokrzywdzonej.

Sąd zauważył, że żaden ze świadków w sposób wiarygodny i nie budzący wątpliwości nie potwierdził zarzutów stawianych oskarżonemu. W świetle powyższego, wszelkie wątpliwości zostały zaliczone na korzyść Janusz Olszewskiego. Dyrektora na ogłoszeniu wyroku nie było. Tradycyjnie również nie odbierał telefonu. Pokrzywdzona Beata Zbylicka nie jest zadowolona z wyroku i jako oskarżyciel posiłkowy zapowiedziała apelację. Wyrok nie jest prawomocny.

Posłuchaj wyroku ogłoszonego przez SSR Sławomira Solnicę:
{mp3}sound2/solnica{/mp3}

  

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.