menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

"Miasto Kołobrzeg" już w czwartek

Drugi już w tym roku numer naszego tabloidu ukaże się lada moment. Mamy kilka ciekawych informacji, które zainteresują mieszkańców Kołobrzegu.


Pierwsza strona to jak zwykle niespodzianka. Piszemy o ślubie radnego Łukasza Czechowskiego. Na uroczystość nie było trudno wejść, ale gdy zapytano nas, czy zostaliśmy zaproszeni, tradycyjnie padła odpowiedź: "oczywiście nie". Piszemy o kłopotach inwestycyjnych i finansowych miasta. Minęły wybory, społeczeństwo wrzuciło karteczki do puszeczki i sobie nasz prezydent Janusz może spokojnie rządzić przez najbliższe 4 lata. Zobaczymy, jak tę kadencję będą wspominali umęczeni inwestycjami mieszkańcy.

A Platforma ma się czego obawiać. I nie tylko tego, że chleb już osiągnął magiczną cenę 3 zł, a cena benzyny już dawno znokautowała psychologiczną barierę 5 zł za litr. Otóż mamy okręgi jednomandatowe od następnych wyborów samorządowych. Partie przestają się liczyć! Napiszemy, co to oznacza dla miasta i samych działaczy partyjnych. Piszemy o sprawie, jaką bada kołobrzeska prokuratura. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez wójta Gminy Kołobrzeg Tadeusza Kowalskiego złożył Paweł Szwarc - prezes spółki AgroElektroGaz. Kowalski sprawy nie komentuje.

Piszemy o Big Brotherze w Urzędzie Miasta. Wielki Brat, jak skarżą się nam urzędnicy, ma spódnicę. Kujaczyński zaprzecza. Odwiedziliśmy Przemysława Dawida na sesji Rady Powiatu w Białogardzie. Dawid został dyrektorem szpitala w Białogardzie, a wielu wróżyło mu już emeryturę... Podajemy również szczegóły dowiezienia do Kołobrzegu świadka koronnego Roberta G. Te i inne tematy polecamy w 11 już numerze "Miasta Kołobrzeg" - bezpłatnie, na wyciągnięcie ręki.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.